• Alparslan Savunma Bilimleri ve Millî Güvenlik Enstitüsü


 • Enstitü Duyuruları

  Savunma Bilimleri Dergisi (The Journal of Defense Sciences) Mayıs 2022 sayısı yayımlanmıştır. Dergiye ulaşmak için tıklayınız.

  Fatih Harp Tarihi Araştırmaları Enstitüsü tarafından yayımlanan “Türk Askerî Tarihi Bibliyografyası”na ulaşmak için tıklayınız.

  Fatih Harp Tarihi Araştırmaları Enstitüsü tarafından yayımlanan “Çarlık Rusyası ve Boğazlar Harp Tarihi Çalıştayı Bildirileri” kitabına ulaşmak için tıklayınız.

  Kara Harp Okulu Dekanlığı tarafından hazırlanan “Güvenlik Çalışmaları Türkçe Yayınlar Bibliyografyası”, “Savaş Araştırmaları Türkçe Yayınlar Bibliyografyası” ve “Savunma Araştırmaları Türkçe Yayınlar Bibliyografyası”na ulaşmak için tıklayınız.

  Kara Harp Okulu Dekanlığı tarafından düzenlenecek olan “Türk Harp Dili ve Edebiyatı Sempozyumu” hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  Alparslan Savunma Bilimleri ve Millî Güvenlik Enstitüsünün 2017-2021 Tez Kataloğu Yayımlanmıştır. Ulaşmak için tıklayınız.

  Savunma Bilimleri Dergisi (The Journal of Defense Sciences) Kasım 2021 sayısı yayımlanmıştır. Dergiye ulaşmak için tıklayınız.

  Sakarya Melhame-i Kübrâsı: 100’üncü Yıl Dönümünde Sakarya Meydan Muharebesi Sempozyumu Detaylı bilgi için tıklayınız.

  Savunma Bilimleri Dergisi (The Journal of Defense Sciences) Mayıs 2021 sayısı yayımlanmıştır. Dergiye ulaşmak için tıklayınız.
Sayfa Başına Dön