• Alparslan Savunma Bilimleri ve Millî Güvenlik Enstitüsü


 • Enstitü Duyuruları

  2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Lisansüstü Güz Yarıyıl ders programı yayımlanmıştır. Ulaşmak için tıklayınız.

  Millî Savunma Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Serdar SALMAN Alparslan Savunma Bilimleri ve Millî Güvenlik Enstitüsü Müdürlüğünü 2023-2024 Eğitim ve Öğretim yılı lisansüstü öğrenci temin faaliyetleri kapsamında ziyaret etmiştir. Habere ulaşmak için tıklayınız.

  Millî Savunma Üniversitesi Kara Harp Okulu Dekanı Prof. Dr. Gültekin YILDIZ Alparslan Savunma Bilimleri ve Millî Güvenlik Enstitüsü Müdürlüğünü ziyaret etmiştir. Habere ulaşmak için tıklayınız.

  Alparslan Savunma Bilimleri ve Millî Güvenlik Enstitüsü Müdürlüğü tarafından 30 Mayıs 2023 tarihinde Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.’ye eğitim/tetkik gezisi icra edilmiştir. Habere ulaşmak için tıklayınız.

  Millî Savunma Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Serdar SALMAN Alparslan Savunma Bilimleri ve Millî Güvenlik Enstitüsü Müdürlüğünü ziyaret etmiştir. Habere ulaşmak için tıklayınız.

  Savunma Bilimleri Dergisi (The Journal of Defense Sciences) Mayıs 2023 sayısı yayımlanmıştır. Dergiye ulaşmak için tıklayınız.

  Millî Savunma Üniversitesi, Kara Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanı Tuğg. Mahmut BÜYÜKCİNGİ Alparslan Savunma Bilimleri ve Millî Güvenlik Enstitüsü Müdürlüğünü ziyaret etmiştir.Habere ulaşmak için tıklayınız.

  Millî Savunma Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan AFYONCU Alparslan Savunma Bilimleri ve Millî Güvenlik Enstitüsü Müdürlüğü’nün yeni yerleşkesini ziyaret etmiştir. Habere ulaşmak için tıklayınız.

  Millî Savunma Üniversitesi Alparslan Savunma Bilimleri ve Millî Güvenlik Enstitüsü Müdürlüğü yeni yerleşkesine taşınmıştır. Habere ulaşmak için tıklayınız.

  MSÜ Alparslan SAVMİLGEN 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı dersleri, Kazım KARABEKİR Sitesinde icra edilecektir. Ders Programına ulaşmak için tıklayınız.

  Millî Savunma Üniversitesi Alparslan Savunma Bilimleri ve Millî Güvenlik Enstitüsü tarafından hazırlanan "Harp Silah ve Araçları Bibliyografyası" başlıklı kitap yayımlanmıştır. Ulaşmak için tıklayınız.

  Alparslan Savunma Bilimleri ve Millî Güvenlik Enstitüsü Müdürlüğü tarafından 26 Aralık 2022 tarihinde FNSS-Savunma Sistemleri A.Ş.’ye eğitim/tetkik gezisi icra edilmiştir. Habere ulaşmak için tıklayınız.

  Alparslan Savunma Bilimleri ve Millî Güvenlik Enstitüsü Müdürlüğü tarafından 20 Aralık 2022 tarihinde HAVELSAN A.Ş. Simülasyon Merkezine eğitim/tetkik gezisi icra edilmiştir. Habere ulaşmak için tıklayınız.

  Savunma Bilimleri Dergisi (The Journal of Defense Sciences) Kasım 2022 sayısı yayımlanmıştır. Dergiye ulaşmak için tıklayınız.
Sayfa Başına Dön