English   Türkçe | 

Kara Harp Okulu İletişim Bilgileri:

Adres: Devlet Mah. Kara Harp Okulu Cd.
Ankara / Türkiye, 06420

Telefon : (0312) 417 51 90

KHO Komutanlığı Kep Adresi: karaharpokulu@hs01.kep.tr

KHO Dekanlığı Kep Adresi: karaharpokuludekanlığı@hs01.kep.tr


Nasıl Ulaşırım?


Büyük Harita

Ulaşım Tablosu

Nereden Yol Tarifi Ortalama Süre
AŞTİ AŞTİ’den Dikimevi istikametine giden Ankaray (taşıma aracı) ile Kızılay'a gelinir. Kızılay'da bulunan Güven Park dolmuş duraklarından Sokullu, Öveçler, Oran, Çankaya minibüslerinden herhangi birine binilir ve Kara Harp Okulu durağında inilir. 20-25dk.
(Taksi ile 10-15 dk.)
Ankara Tren Garı Ankara Garından Kızılay istikametine giden EGO Belediye veya özel halk otobüsleri ile Kızılay'a gelinir. Kızılay'da bulunan Güven Park dolmuş duraklarından Sokullu, Öveçler, Oran, Çankaya minibüslerinden herhangi birine binilir ve Kara Harp Okulu durağında inilir. 20-25dk.
(Taksi ile 10-15 dk.)
Esenboğa Hava Limanı Esenboğa Hava Limanından, Belkoair Otobüsleri veya EGO otobüsleri ile Kızılay'a gelinir. Kızılay'da bulunan Güven Park dolmuş duraklarından Sokullu, Öveçler, Oran, Çankaya minibüslerinden herhangi birine binilir ve Kara Harp Okulu durağında inilir. 45-60dk.
(Taksi ile 30-35 dk.)
Askeri Hava Limanı Etimesgut Askeri Hava Limanından AŞTİ’ye giden askeri servis ile ara durak olan AŞTİ’ye gidilir ve Ankaray ile Kızılay'a gelinir. Kızılay'da bulunan Güven Park dolmuş duraklarından, Sokullu, Öveçler, Oran, Çankaya minibüslerinden herhangi birisine binilir ve Kara Harp Okulu durağında inilir. 30-35dk.
(Taksi ile 15-20 dk.)

Sayfa Başına Dön